Реклама на Соборній: вінницьким підприємцям влаштують освітній семінар

11:03
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Семінар щодо правильного оформлення рекламних вивісок для власників бізнесу на центральній вулиці міста Соборній – буде.

Саме це обіцяє вінницька влада у відповіді на звернення мешканки міста. Нагадаємо, вінничнака Ксенія Хоменко пропонувала створити комісію, яка організує конференцію на тему «Реклама на Соборній» – для власників бізнесу, які мають вивіски на фасадах будівель на зазначеній вулиці.

Ксенія Хоменко зазначала, що конференція має складатися із двох частин: знайомство власників бізнесу із історією вулиці Соборна та знайомство їх же із положеннями про встановлення вивісок у місті Вінниці.

Учора, 15 березня, було опубліковано відповідь від виконавчих органів влади. Зокрема зазначено, що нині департаментом архітектури та містобудування спільно з КП «Муніципальна поліція» здійснюється інформаційний супровід – тобто контроль за дотриманням затверджених норм та алгоритмів встановлення вивісок.

Вимоги до вивісок викладені у Положенні. Серед яких і те, що розміри вивісок повинні бути масштабними до архітектурного вирішення фасаду будинку та його елементів. Крім того, у документі визначено механізм, підстави, строки та порядок встановлення та демонтажу вивісок.

«Проводиться роз’яснювальна робота з власниками неправомірно розташованих вивісок комерційних приміщень, але вказані власники (орендарі) йдуть на спілкування дуже неохоче. Також ситуація ускладнюється тим, що орендарі (власники) приміщень (в більшості випадків це представники комерційних організацій зареєстрованих в інших містах), ігнорують вимоги/попередження уповноваженого органу у сфері містобудування та архітектури» – зазначено у відповіді.

Читайте також: Реклама по-вінницьки: хто в ній винен і що з нею робити?

Також вказано, що притягнення в подальшому для вжиття адміністративних заходів унеможливлюється тим, що юридичне місце реєстрації особи, не відповідає місцю проживання (ведення діяльності), що потребує додаткового часу для вжиття заходів і в подальшому проведення роботи по впорядкуванню вивісок, розташованих на приміщенням у відповідності до Положення.

«У випадку розташування зовнішньої вивіски на фасадах пам’яток архітектури місцевого значення, ситуація ускладнюється тим, що виконавчі органи міської ради повноважень органу охорони культурної спадщини не мають. Уповноважений орган охорони культурної спадщини на території м.Вінниці (управління культури і мистецтв Вінницької облдержадміністрації) у зв’язку із забороною перевірок не може вжити заходів адміністративного впливу» – йдеться у відповіді.

Відтак, як повідомляє виконком, влаштування для власників приватного бізнесу ознайомчої лекції про історичні події та пам’ятки культурної спадщини на вулиці Соборній – вже погоджено з адміністрацією комунального підприємства «Центр історії Вінниці».

Зазначено, що лектори «Центру історії Вінниці» готові провести просвітницьку лекцію на тему: «Соборна: історія головної вулиці» з презентацією фото- і відеоматеріалів.

Також виконавчі органи повністю підтримують звернення вінничанки та пропонують авторці петиції долучитися до складу організаційного комітету освітньої конференції «Реклама на Соборній», який планують створити невдовзі.

Читайте також: Аморальна та протизаконна: результати моніторингу реклами на Вінниччині

Що можуть зробити з ринками на Замості під час реконструкції проспекту Коцюбинського