Проєкт “Малі річки Вінниці” шукає людей, які мешкають поблизу Дьогтянця

10:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці хочуть дослідити громадську думку щодо малої річки Дьогдянець, яка протікає на межі мікрорайонів Вишенька та Слов’янка. Заявки від охочих приймають до 14 листопада включно.

Про це повідомили на сторінці проєкту “Малі річки Вінниці”у Фейсбук. Там зазначили, що це чергове дослідження, але цього не разу не хащами та болотом, а дворами багатоповерхівок та вулицями приватного сектору. Усе щоб вивчити думку мешканців, які проживають поблизу малої річки Дьогтянець.

У КП “Інститут розвитку міст” розробили анкети, тож тим, хто бажає долучитися до команди волонтерів і взяти участь, потрібно до 14 листопада включно заповнити заявку за ЦИМ посиланням. А 15-го листопада організатори зв’яжуться з охочими та поділяться інструкціями щодо дослідження. Приємним подарунком для волонтерів стане унікальна термочашка.

Прихильники природи у місті вже неодноразово підтримували наші заходи та висловлювали свою думку щодо потенціалів та конфліктів просторів вздовж малих річок. Проте гори сміття, які ми винесли під час прибирання з невеликого шматка річки Дьогтянець, вказують на те, що важливо фіксувати не лише настрій та думки про малі річки активістів і свідомих вінничан, йдеться у повідомленні.

Розуміти налаштування та відношення до таких просторів мешканців, що проживають поблизу, – є ключовою задачею перед змінами самого простору. Більше того, аби підвищити екологічну свідомість вінничан та перетворити ментальне сприйняття з “річки вонючки” на “цінний природний потенціал” нам важливо зафіксувати сьогоднішню думку громадян, кажуть організатори.

Фото – facebook.com/SmallRiversVinnytsia

Читайте також: “Толока на Дьогтянці”: як вінничани долучились до прибирання малої річки. ФОТОРЕПОРТАЖ

Читайте також: Дьогтянчик і Скакунка: у Вінниці вирішували, як рятувати малі річки міста. ФОТО

Читайте також: У Вінниці за 8 місяців склали більше сотні адмінпротоколів за забруднення водойм

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.