Протягом вихідних поліція Вінниччини склала 184 протоколи за порушення карантину. ФОТО, ВІДЕО

14:33
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом минулих вихідних поліція Вінниччини перевіряла, як заклади дотримуються “карантину вихідного дня”, а також чи правильно вінничани носять засоби індивідуального захисту. 

Впродовж минулих вихідних поліцейські задокументували 184 адміністративних правопорушення, передбачених ст. 44-3 КУАП, повідомляють на сайті ГУНП у Вінницькій області.

Зокрема, 35 правопорушень стосувалися порушення карантинних вимог з боку суб’єктів господарювання, а ще 149 – порушення носіння засобів індивідуального захисту.

– Нещодавно були внесені певні законодавчі зміни, які передбачають відповідальність саме за неносіння засобів індивідуального захисту у громадських будинках, спорудах та громадському транспорті, де безпосередньо відбувається найбільше скупчення громадян, – розповів т.в.о. заступника начальника ГУНП у Вінницькій області Ігор Волокітенко.Ця робота проводиться на території регіону з початку введення карантинних обмежень на території держави. По-перше, вона спрямована на проведення превентивної роботи, тобто попереджувально-роз’яснювальної з метою недопущення правопорушень з боку населення.

 

– Обмеження, які введенні частиною 2 статті 44-3 передбачають безпосередньо накладення штрафних санкцій у розмірі від 170 до 255 гривень. Наразі попередження цією санкцією не визначено, тому просимо звернути увагу громадян на необхідність дотримання таких обмежень, – додав Ігор Волокітенко.

Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм відповідно до ч.1 ст.44-3 КУпАП тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тисяч гривень і на посадових осіб – від 34 до 170 тисяч грн.

Згідно ч.2 ст.44-3 КУпАП за перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно громадянам загрожує накладення штрафу у розмірі від 170 до 255 грн.

Рейдові групи поліції працюють в усіх районах Вінницької області та перевіряють дотримання власниками розважальних та торговельних закладів й водіями транспортних засобів встановлених обмежень щодо режиму діяльності. Загалом з початку запровадження карантину поліцейські склали понад дві тисячі адміністративних протоколів на порушників.

Фото, відео – ГУНП у Вінницькій області

Читайте також: Президент підписав закон про штрафи за ненадягнуті маски

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.