Президент підписав закон про штрафи за ненадягнуті маски

14:57
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Президент підписав закон про адміністративну відповідальність за перебування в транспорті та громадських закладах без масок. Закон почне діяти на наступний день після його опублікування.

Про це повідомляється на сайті Офісу Президента та йдеться в тексті відповідного проекту Закону, який прийняла Верховна Рада України 6 листопада.

– Документ доповнює статтю 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення частиною другою, яка передбачає накладення штрафу від 10 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (170-255 гривень – авт.) за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без надягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, зокрема виготовлених самостійно – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Закон (“Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”) має на меті запобігання поширенню коронавірусної хвороби серед громадян України. Документ сприятиме підвищенню соціальної відповідальності громадян і захисту їхнього здоров’я та життя, а також зменшенню кількості випадків зараження коронавірусною хворобою, що допоможе запобігти неконтрольованому зростанню кількості хворих на COVID-19 та перевантаженню медичних закладів.

Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Вніс законопроект Кабінет Міністрів України.

Фото з архіву

Читайте також: Українців штрафуватимуть за неносіння масок у громадських місцях

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.