× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Про новації в “Бюджеті участі” вінничанам розкажуть у трамваях

14:10
Автор: Олексій Мацкевич

Громадські організації Вінниці інформуватимуть жителів міста щодо тонкощів подання проектів у рамках конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» 2017 року.  Для участі у такій інформаційній кампанії міська влада пропонує усім громадським організаціям Вінниці подати відповідну заявку до 20 березня.

«Бюджет громадських ініціатив» – це конкурс, в якому мешканці Вінниці мають змогу реалізувати свою ідею задля благоустрою міста за рахунок міського бюджету.

Менше ремонтів, більше креативу: у Вінниці ухвалили зміни до «Бюджету громадських ініціатив»

Департамент правової політики та якості ВМР пропонує ГО ознайомлювати вінничан з деталями розробки, популяризації та основними принципами фінансування проектів.

Окрім того, учасники кампанії інформуватимуть містян про результати голосування, перебіг подій та дати проведення заходів, пов’язаних із конкурсом.

  • Ми плануємо розмістити декілька інформаційних пунктів у Вінниці, де волонтери будуть роз’яснювати вінничанам правила конкурсу, – розповідають у департаменті правової політики та якості. – Також буде оприлюднена інформація  у громадському транспорті та комунальних підприємствах.

Локації, де будуть розміщуватись інформаційні пункти будуть ще узгоджуватись з громадськими організаціями.

Свої заявки щодо участі в інформування вінничан, представники ГО можуть подавати до 20 березня на електронну адресу: info@vmr.gov.ua або ж  за телефонами: 59-51-55, 59-51-36.

За два тижні після подачі та обробки заявок планують розпочати інформування, повідомляють у департаменті правової політики та якості.

Підтримати кращі пропозиції містяни зможуть як на сайті міської ради, так і у «Прозорих офісах» Вінниці. В онлайн-режимі голосування буде простішим: потрібно зареєструватися або авторизуватися на сайті ВМР у персональному кабінеті, обрати кращий проект та віддати за нього свій голос. Кожен мешканець зможе проголосувати лише один раз за один малий та один великий проект.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.