Президент призначив Олександра Сирського новим Головнокомандувачем Збройних Сил України

19:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

Президент призначив Олександра Сирського новим Головнокомандувачем Збройних Сил України. Валерію Залужному Зеленський запропонував “й надалі бути в команді”.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Володимира Зеленського.

– Відсьогодні до керівництва Збройними Силами України приступає нова управлінська команда. Я хочу, щоб бачення війни було єдиним і в наших воїнів у Роботиному чи Авдіївці, і в Генеральному штабі та на Ставці. Я провів десятки розмов із командирами різного рівня. Зокрема, сьогодні говорив із бригадними генералами Андрієм Гнатовим, Михайлом Драпатим, Ігорем Скибюком та полковниками Павлом Палісою і Вадимом Сухаревським. Усі вони розглядаються на керівні посади в армії та служитимуть під проводом найбільш досвідченого українського командувача, – йдеться в повідомленні.

Так, генерал-полковника Олександра Сирського Президент призначив Головнокомандувачем Збройних Сил України. Зі слів Зеленського, в армії потрібні “термінові зміни”. Щодо Сирського Президент також додав, що той має успішний досвід захисту, адже провів Київську оборонну операцію, та має також і успішний досвід наступу – Харківської визвольної операції (детальніше про біографію Сирського можна прочитати, зокрема, ТУТ).

– Сьогодні ж говорив із генералами Мойсюком та Забродським. Їх досвід – на службі державі, – зазначив Зеленський.

Президент подякував Залужному за два роки захисту та запропонував генералу бути й надалі разом у команді Української держави.

Валерій Федорович майже годиною раніше написав пост, зокрема, з наступним текстом:

– Щойно ми зустрілись з Верховним Головнокомандувачем. Важлива та серйозна розмова. Прийнято рішення про необхідність зміни підходів та стратегії. Вдячний усім, хто поруч. Команді Генерального штабу, Міністерства оборони, Президенту України, – зазначав Залужний. 

Фото зі сторінки Валерія Залужного

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.