На Вінниччині створили раду ветеранів при ОДА

14:47
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

На Вінниччині відбулось перше установче засідання Координаційної ради ветеранів війни при Вінницькій ОДА. Як результат, було утворено профільні комітети та обрано голів комітетів з низки питань підтримки ветеранів.

Як повідомляє Вінницька обласна державна адміністрація, засідання відбулось 5 червня під головуванням заступниці голови ОДА Наталі Заболотної. Зазначено, що збори змогли організувати тільки зараз у зв’язку з поширенням коронавірусу.

 

 

Повідомляється, що за результатами засідання утворили профільні комітети та обрали голів комітетів з питань:

– соціального захисту та державних гарантій;

– медичної та фізичної реабілітації ветеранів війни;

– вшанування пам’яті загиблих (померлих) ветеранів;

– психологічної реабілітації ветеранів та членів їхніх сімей.

Заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна зазначила:

– Питання захисту та підтримки ветеранів та членів їх сімей, в тому числі, родин загиблих героїв, як ніколи, потребує рішучих дій, оскільки з кожним днем збільшується кількість родин вінничан, які відчувають на собі нищівний удар війни на Сході України. (…) Багато зроблено, але багато ще потрібно зробити. Переконана, спільними зусиллями ми досягнемо бажаних результатів.

Також ОДА нагадує, що для вирішення нагальних потреб ветеранів в області діє комплексна цільова програма підтримки учасників АТО/ООС, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС на 2016-2021 роки.

Як відомо, питаннями ветеранів займаються безпосередні учасники бойових дій: начальник управління у справах ветеранів війни Андрій Грачов та начальник відділу у Вінницькій області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Сироватко.

Координаційну раду було створено відповідно до розпорядження голови ОДА Владислава Скальського від 4 березня 2020 року № 170 «Про створення Координаційної ради ветеранів війни при Вінницькій обласній державній адміністрації». Рада об’єднує всі місцеві громадські ветеранські організації в єдину спільноту.
Рада є колегіальним, консультативно-дорадчим органом “для сприяння здійсненню повноважень ОДА щодо комплексного вирішення проблем ветеранів війни та членів їхніх сімей, врахування їхньої думки під час реалізації державної політики, формування та реалізації місцевих ініціатив”.

Читайте також: На Вінниччині створять Координаційну раду, щоб об’єднати ветеранів різних воєн

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.