“Потрібні овочі, крупи і закрутки”: кризовому центру “Ми поруч” у Вінниці необхідна допомога

14:02
Автор: В'ячеслав Луцков

Кризовий центр “Ми поруч” у Вінниці потребує допомоги. В центрі наразі не вистачає продуктів, зокрема, овочів, крупів та закруток.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці центру.

– Друзі, нам дуже-дуже потрібні овочі, крупи і закрутки! Залишилась неповна сітка картоплі – це на півтижня на 31 людину, є ще трішки моркви і цибулі. Вистачить ненадовго. Закруток, гречки, макаронів немає взагалі. Будемо вдячні за вашу підтримку! – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, кризовий центр “Ми поруч” створили у Вінниці для мам з дітьми та вагітних жінок близько року тому. У центрі надають, зокрема, прихисток та психологічну допомогу жінкам, поки вони не знайдуть роботу та нове житло. Перебування у центрі безкоштовне. Детальніше про нього можна дізнатись у цьому матеріалі.

Аби допомогти центру, можна написати волонтерці Юлії Дякун чи зателефонувати за номером 0678385579. В такі способи можна отримати інформацію, як передати необхідні продукти центру (адресу центру не розголошують). За потреби можна передати продукти поштою.

В коментарях до допису також вказали реквізити, за якими можна допомогти центру:

4149 4393 1621 3820 – Приватбанк
4441 1144 5269 8952 – Монобанк
Дякун Юлія

 

Ілюстративне фото – dccca.org

Читайте також: Перебування в Центрі для жінок безкоштовне.«Ми поруч»: у Вінниці відкрили кризовий центр для мам з дітьми і вагітних жінок

Читайте також: “Кожна сім’я — маленька трагедія”: як у вінницькому кризовому центрі допомагають родинам налагодити життя. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.