Потрібні дрони, рації та генератори: “Подільська громада” просить вінничан допомогти зібрати кошти для потреб військових

12:31
Become a Patron!

Вінницький Фонд громади “Подільська громада” закликає усіх охочих долучитись до збору коштів на допомогу військовим: рацій, тепловізорів, дронів, генераторів.

Як повідомляє Фонд громади “Подільська громада”, деякі потреби закрити самотужки не вдається.

– Наразі нашим бійцям бракує рацій, тепловізорів, дронів, генераторів… Ми щодня отримуємо потреби, але закрити їх самотужки не вдається. Тому вкотре звертаємося до усіх небайдужих з проханням підтримати Фонд громади «Подільська громада», щоб ми могли допомогти нашим захисникам і захисницям.

Вказано реквізити (ОНОВЛЕНО):

БО «БФ «Подільська громада»
код ЄДРПОУ 35904183
UA 203204780000002600303188653
в АБ «Укргазбанк»
Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога в рамках БП «Підтримка української армії»

– Кожна ваша копійка, кожна ваша гривня допоможуть зберегти життя нашим захисникам і захисницям! – ідеться у дописі.

Також “Подільська громада” інформує, що днями доставили цінний вантаж у Бахмут та передали бійцям відремонтовану автівку Kia Sportagе:

Її буквально волочили до Вінниці. Без скла, з пробитим кузовом, на старих шинах машину доставили в автомайстерню на Хмельницькому шосе. Майстри замінили, відрихтували і пофарбували кузов, оновили салон, перебрали ходову і поставили Kia Sportagе на нові колеса.

Зазначено, що ремонт автівки виконали завдяки підтримці Міжнародного фонду “Відродження”.

Водночас, гуманітарну допомогу і цінні речі придбали завдяки благодійним пожертвам у рамках ініціативи “Зібрати – Передати”. Ця ініціатива передбачає закриття конкретних запитів від військових: їх беруть в опрацювання, збирають кошти, купують необхідне і передають.

Фото – зі сторінки Фонду громади “Подільська громада” у Facebook

Читайте також: Вінницька «Подільська громада» розпочала ініціативу «Зібрати – Передати» для підтримки Збройних сил України

Читайте також: Вінницький Фонд “Подільська громада” придбав набори військової екіпіровки для ЗСУ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.