Вінницька «Подільська громада» розпочала ініціативу «Зібрати – Передати» для підтримки Збройних сил України

13:49
Become a Patron!

Вінничан закликають долучитись до ініціативи «Зібрати – Передати» для підтримки Збройних сил України, яку розпочали у Міжнародний день миру.

Як повідомляє Фонд громади «Подільська громада», необхідно зібрати 130 тисяч гривень, щоб придбати бійцям на східний напрямок батареї для рацій, прилад нічного бачення та тепловізор.

– Вчора, сьогодні і завтра ми працюємо, щоб наблизити нашу перемогу, підтримати ЗСУ і надати допомогу тим, хто цього потребує. Та часом допомоги потребуємо самі, особливо, коли кількість потреб зростає, а можливості їх закрити немає. Відтак вирішили підтримувати кожен запит окремо та поступово. Іншими словами, отримуємо від військових запит з конкретними потребами – беремо в опрацювання, збираємо кошти, купуємо необхідне, передаємо, – ідеться у дописі.

На фото бійці одного з підрозділів, які тримають рубежі на сході України. Ми передавали їм два генератори, тактичні рукавиці, тактичний перископ, рацію та трішки смаколиків. Але це частина від того, що їм треба, – йдеться у дописі.

Реквізити:
БО «БФ «Подільска громада»
код ЄДРПОУ 35904183
UA 153052990000026008006101447
в АТ КБ «Приватбанк» (можна через Приват24)
Призначення платежу: Безповоротна фінансова допомога в рамках ініціативи «Зібрати – Передати»

– Символічно, що ініціативу «Зібрати – Передати» починаємо в Міжнародний день миру, бо не буде для нас миру без Перемоги України. Тому просимо усіх небайдужих наблизити цей день і допомогти нашим захисникам і захисницям побороти ворога, – додали у «Подільській громаді».

Фото – зі сторінки Фонду громади «Подільська громада» у Facebook

Читайте також: Гурт “Очеретяний кіт” влаштує онлайн-концерт зі збором коштів на допомогу Повітряним Силам ЗСУ

Читайте також: У Вінниці відбудеться книжковий аукціон задля збору коштів на кровоспинні турнікети для армії

Читайте також: У Вінниці відбудеться благодійний концерт камерного хору імені Газінського

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.