Пошук роботи та опанування нового фаху: у Вінниці в листопаді організують декілька тематичних тренінгів

12:01
Become a Patron!

Оновлено: 3 Листопада 2022, в 11:09

У Вінниці протягом листопада для містян та переселенців організують серію безкоштовних тематичних тренінгів щодо пошуку роботи, написання резюме, підготовки до співбесід та опанування нового фаху.

Як повідомляє Вінницька міська рада, 5 листопада відбудеться тренінг «Пошук роботи: без чого не обійтись» від HR-експерток та кар’єрних консультанток Ірини Галузінської та Анастасії Столярик. Вони розкажуть, що варто врахувати при пошуках роботи, що таке CV, адаптуватись під ринок праці.

Триватиме тренінг з 12:00 до 15:00 у «Veteran Hub», що розташований по вулиці Славетна (8-го Березня), 29. Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

ОНОВЛЕННЯ: Раніше повідомлялось, що тренінг триватиме з 10:00 до 13:00, та згодом, за повідомленням організаторів, час змінився.

Також наступного дня, 6 листопада, відбудеться тренінг з перукарської справи від Тетяни Кондратюк. Вона розповість про особливості цієї професії, допоможе дізнатися про теоретичні аспекти моделювання зачісок, проведе майстер-клас з плетіння кіс та індивідуальні консультації для учасників та учасниць тренінгу.

Триватиме він з 10:00 до 13:00 у молодіжному центрі «Квадрат», що розташований за адресою вул. Театральна, 15. Для участі варто попередньо зареєструватись за ЦИМ посиланням.

І 11 листопада проведуть лекцію «Екскурс в IT» для осіб віком від 15 до 50 років. Її проведе Сергій Федосєєв і він допоможе визначити сильні сторони та допоможе скоординувати природний талант у творче русло у галузі інформаційних технологій. Розпочнеться захід о 15:00 у хабі «Місто змістів» за адресою вул. Сковороди, 11 (колишня вул. Пушкіна). Реєстрація ТУТ.

Фото – Pixabay

Читайте також: У Вінниці для організацій громадянського суспільства відбудеться дводенний тренінг з фандрейзингу під час війни

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.