Порошенко vs Тютюнник: у Крижополі мешканці погодилися перейменувати частину вулиці на честь батька екс-президента

15:43
Автор: Олеся Яненко

У Крижополі за результатами громадського обговорення мешканці селища підтримали ідею про перейменування частини вулиці генерал-хорунжого армії УНР Юрія Тютюнника на честь Олексія Порошенка – батька екс-президента.

За словами секретарки Крижопільської селищної ради Людмили Пасічник, в сьогоднішньому обговоренні взяло участь 57 людей.

Учасники обговорення розглядали три пропозиції – в двох йшлося про перейменування частини вулиці (різної протяжності), в третій йшлося про залишення назви вулиці без змін.

Найбільшу кількість голосів набрала пропозиція з приводу розподілу вулиці і перейменування її частини (800 метрів) на честь Олексія Порошенка. Як пояснила пані Людмила, загальна протяжність вулиці складає 2 800 метри.

Вулиця Тютюнника починається в центрі селища, проходить через залізничне полотно і закінчується в промисловій зоні. Перейменувати планують саме ту частину вулиці, де розташовані офіси та технічна база підприємства “ПК “Поділля”.

Нагадаємо, що ідея перейменувати вулицю належить працівнику ПК «Поділля», яке розташоване на вулиці Юрія Тютюника. Саме це підприємство було засноване Олексієм Порошенком.

Остаточно перейменування зможуть здійснити після відповідного рішення, прийнятого депутатами Крижопільської селищної ради.

Нагадаємо, у коментарях на фейсбук-сторінці Крижопільської селищної ради частина людей обурювалася стосовно пропозиції перейменування вулиці генерал-хорунжого армії УНР Юрія Тютюнника. Коментатори вказували зокрема на те, чи доцільно перейменовувати вулицю Тютюника, враховуючи що в селищі є інші вулиці, назви яких ніяк не пов’язані ні з Крижополем, ні з Україною.

Пізніше селищний голова Крижополя Олександр Третьяков у коментарі Vежі повідомив, що ідея про перейменування вулиці українського військового на честь батька екс-президента належить працівникам підприємства “Поділля”, яке свого часу очолював Олексій Порошенко.

Читайте також: У Крижополі хочуть перейменувати вулицю генерал-хорунжого армії УНР на честь Олексія Порошенка

Читайте також: «Це не ідея селищної ради»: в Крижополі розповіли, хто хоче назвати вулицю на честь Порошенка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.