«Це не ідея селищної ради»: в Крижополі розповіли, хто хоче назвати вулицю на честь Порошенка

13:33
Автор: Олеся Яненко
Become a Patron!

В Крижополі, що на Вінниччині, хочуть перейменувати вулицю генерал-хорунжого армії УНР Юрія Тютюнника на Олексія Порошенка – батька екс-президента Петра Порошенка. Як з’ясувалося, ініціатором такого перейменування є підприємство “Продовольча компанія “Поділля”, яке заснував Олексій Порошенко. 

Як розповів Veжі селищний голова Крижополя Олександр Третьяков, перейменування вулиці Тютюнника на Порошенка – це ідея працівника ПК «Поділля», які виступають ініціатором від імені жителів вулиці. Саме на цій вулиці і розташоване підприємство.

– До нас по пошті в конвертах поступають листи, не сто, а більше, з проханням підтримати ініціативу про перейменування вулиці. Це не ініціатива селищної ради, це ініціатива жителів. По закону ми не можемо ігнорувати, маємо провести громадські слухання. Підтримають чи не підтримають – це воля громади, – каже пан Олександр.

Нагадаємо, що Олексій Порошенко є засновником цього підприємства. Наразі керівником ПК «Поділля» є Олег Заплетнюк.

Як ми писали раніше, вчора селищна рада опублікувала на своїй фейсбук-сторінці інформацію про громадські слухання “про перейменування існуючої вулиці Юрія Тютюнника на вулицю імені Героя України Олексія Порошенка”. У коментарях до допису частина людей обурюється через можливе перейменування.

Зв’язатися по телефону з керівництвом ПрАТ “ПК” Поділля” станом на 13:00 журналістам Vежі не вдалося.

Фото – i-vin.info

Читайте також: У Крижополі хочуть перейменувати вулицю генерал-хорунжого армії УНР на честь Олексія Порошенка

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.