Понад половина з повірених лічильників газу у Вінниці виявилась непридатною для роботи

13:33
Автор: Юлія Плахтій

У Вінниці 320 побутових лічильників, або 54% від усіх повірених, визнані непридатними для подальшої експлуатації. Ще 374 лічильники все ж пройшли перевірку працездатності.

Як повідомляє АТ “Вінницягаз” на своїй сторінці у Фейсбук, такі результати повірки, яку здійснив відділ лабораторних вимірів акціонерного товариства.

У період з 28 жовтня по 1 листопада всього було повірено чотири коректори об’єму газу, 593 побутових та 13 промислових газових лічильників.

320 побутових лічильників державне підприємство «Вінницястандартметрологія» визнало непридатними. Зазначено, що 48 одиниць таких лічильників відремонтували на сервісному центрі АТ «Вінницягаз».

Як йдеться у повідомленні, згідно плану розвитку підприємства на 2019 рік, затвердженого НКРЕКП, “Вінницягазу” виділено 5,7 мільйона гривень інвестицій. Ці кошти призначені для заміни 3,5 тисяч непридатних індивідуальних газових лічильників.

В компанії кажуть, що з початку року серед 24 тисяч повірених вибракували понад 11 тисяч 200 приладів.
“Виділених інвестицій на дані цілі катастрофічно не вистачає. Вирішити проблему неможливо без приведення тарифу на розподіл газу до економічно обґрунтованого рівня. Рішення за державним регулятором” – зазначають у “Вінницягаз”.

Читайте також: “Вінницягаз” не визнає штраф за “неправомірні нарахування” та скаржиться на мільйонні збитки

Читайте також: «ЗдавайТЕ»: у Вінниці перевірили якість блакитного палива на заклик «Супергазу». ФОТО, ВІДЕО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.