Понад півсотні вулиць та доріг відремонтували у Вінниці протягом п’яти років

13:31
Автор: Vежа
Become a Patron!

Протягом останніх п’яти років у Вінниці тривали роботи з благоустрою міста. Зокрема, за цей час заасфальтували півсотні кілометрів доріг, відремонтували тротуари, встановили острівці безпеки та нові світлофори, щоб впорядкувати дорожній рух. 

Як повідомляють на сайті Вінницької міської ради, за п’ять років у місті капітально відремонтували, реконструювали та збудували понад 50 кілометрів вулиць та доріг. Про це розповів міський голова Сергій Моргунов, звітуючи про виконання Стратегії розвитку «Вінниця:2020».

Зокрема, капітально ремонтували дороги на в’їздах в місто по вулицях Пирогова, Київській, Немирівському та Гніванському шосе. Щодо приватного сектору, там, наприклад, побудовано дороги по вулиці Лермонтова, 2-провулку Г. Морозової, проїзд Привокзальний.

Протягом останніх років також уклали 29,6 км тротуару на 44 ділянках. Комплексний ремонт доріг та тротуарів виконали на Кореї по вулиці Лесі Українки, на Сабарові по вулиці Черняховського, вулиці Ватутіна на Тяжилові, вулиці Данила Нечая, вулиці Ващука тощо. Також проводились роботи на приєднаних територіях. Так, відремонтували дорогу та тротуар головної магістралі смт. Десна по вулиці Гагаріна.

Для підвищення рівня безпеки руху на дорогах міста встановили 24 острівці безпеки. Передбачалось, що завдяки острівцям, учасники дорожнього руху будуть дисциплінованіші, а водії дотримуватимуться швидкісного режиму. Ці острівці безпеки виготовляє вінницьке соціальне підприємство, на якому працюють ветерани АТО/ООС.

 

Острівці з’явились, зокрема, по вулиці Київській біля Центрального автовокзалу, на переході через Хмельницьке шосе поблизу Лісопарку, по проспекту Юності, на Гніванському шосе, по вулиці Магістратській, Пирогова, по Маяковського тощо. Крім того, ще встановили 12 світлофорів.

Читайте також: Пішохідні переходи та освітлення: у Вінниці реконструюють перехрестя на Острозького

Читайте також: У Вінниці встановили 24 нові лавки, які виготовили ветерани війни. ФОТО

Фото – Вінницька міська рада

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.