У Вінниці встановили 24 нові лавки, які виготовили ветерани війни. ФОТО

7:41
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці встановили нові лавки на вулицях Соборна та Пирогова. Їх виготовляють ветерани АТО та ООС. Крім того, вуличні меблі з’явились ще у парку “Інтеграл”, що на Тяжилові. 

Олександр Білецький, керівник вінницького соціального підприємства УВВ Інжиніринг, повідомив у суботу, 12 вересня, що таким чином ветерани привітали Вінницю з Днем міста.

Лавочки виготовляють ветерани АТО та ООС – Соціальне підприємство УВВ інжиніринг. Загалом встановили 24 нові лавки. На опублікованих світлинах видно, що для розміщення обрали ділянки по вулиці Соборна та Пирогова, до ринку “Урожай”.

 

Нагадаємо, що лавки почали встановлювати у травні. Тоді обрали декілька ділянок вздовж вулиці Соборна та встановили перші дев’ять лавок.

Як тоді прокоментував Vежі радник міського голови Віктор Перлов, встановленню лавок передувало всестороннє і досить ґрунтовне дослідження. Серед головних факторів – прогнозований попит, зручність розміщення та привабливість краєвиду.

Крім того, вуличні меблі почали встановлювати у парку “Інтеграл”, що на Тяжилові. Як ми повідомляли раніше, у серпні розпочали капітальне оновлення парку. Зокрема, там облаштують пішохідні доріжки та встановлять 10 лавок та стільки ж сміттєвих урн, а також облаштують спортивний комплекс для воркауту й чотири бетонних столи з напівкруглими лавками.

Фото з Facebook-сторінки Олександра Білецького

Читайте також: У Вінниці на Соборній встановили нові лавки, виготовлені ветеранами війни. ФОТО

Читайте також: У Вінниці розпочали капітальне оновлення парку «Інтеграл» на Тяжилові. ФОТО

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.