Понад 5,7 тисячі російськомовних книг на переробку: вінницькі активісти опублікували результати двох “Літературних толок”

14:14
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в рамках двох “Літературних толок” зібрали 5 752 російськомовні книги й передали на переробку. Також було зібрано 246 українських книг.

Окрім того, як йдеться на Facebook-сторінці Асоціації “КУТ”, було розіграно три українські книги на аукціоні в “Aртинов креативний простір”.

Також активісти загалом зібрали 12 000 гривень і закупили українську сучасну літературу видавництва “Meridian Czernowitz”,

– Щиро вдячні за співпрацю і якісні видання українських письменників: Катерини Калитко, Сергія Жадана, Тараса Прохаська, Ірини Цілик, Андрія Любки та інші, – зазначено в повідомленні. 

Також було передано дитячу літературу в “ЯМаріуполь. Вінниця”, частину української літератури – бійцям в хірургічне відділення лікарні ім. Пирогова, сформовано міні-бібліотеку в мистецькому просторі “ПІЧ”, де відвідувачі можуть прийти і взяти будь-яку українську книгу для читання за принципом буккросингу.

Нагадаємо, під час першої“Літературної толоки” у Вінниці містяни здали на переробку 2 142 російськомовних книжок. Також під час толоки організаторам акції вдалося зібрати 146 сучасних україномовних книжок. Окрім того, в нас вийшов репортаж з другої толоки. Як це було – за посиланням.

Фото – з Facebook-сторінки Асоціації “КУТ” та з архіву

Читайте також: “Не має бути жалю віддавати російські книги”: як у Вінниці триває друга “Літературна толока”. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.