Помер колишній голова Вінницької ОДА та екс-нардеп Анатолій Матвієнко

11:27
Автор: Катерина Дядюк

Сьогодні, 22 травня, помер колишній голова Вінницької ОДА та екс-нардеп Анатолій Матвієнко. Йому було 67 років.

Про смерть відомого українського політика повідомили зокрема нардеп Микола Княжицький та отець Руслан Озарко на власних сторінках у Фейсбук.

Помер Анатолій Сергійович Матвієнко. Він завжди був патріотом і справжнім українцем, у незалежній Україні завжди був одним з лідерів національно-демократичних сил, написав Микола Княжицький. Анатолій Матвієнко любив і підтримував українську культуру, історичні дослідження. У нього завжди була мрія об‘єднати українські церкви, бачити Україну сильною і соборною,

На запитання одного з користувачів про причини смерті пана Матвієнка, Микола Княжицький відповів у коментарях: “Онкологія”.

Анатолій Сергійович Матвієнко (22 березня 1953 р, Бершадь, Вінницька область)  з 18 червня 1996 був виконувачем обов’язків голови, а  31 серпня 1996 призначений керівником Вінницької облдержадміністрації. Також він створив і певний час очолював Українську народну партію “Собор” і у 2005 році був прем’єром Криму.

Анатолій Матвієнко був народним депутатом шести скликань Верховної Ради (від КПУ, Національно-демократичної партії, Блоку Юлії Тимошенко, Нашої України і Блоку Петра Порошенка). Зокрема у 2012 році балотувався до Верховної Ради за 17 округом (Вінницька область) як самовисуванець та член партії “Українська платформа “СОБОР”.

Був народним депутатом Верховної Ради 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” (№32 у списку), був членом партії (джерело – uk.wikipedia.org).

Фото – unian.net

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.