× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Поліція non-stop: у Вінниці відкрили “Вартовий прийом громадян”. ФОТО

12:35
Автор: Андрій Качор

Сьогодні, 23 травня у Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області запровадили своєрідний аналог “Прозорого офісу” – “Вартовий прийом громадян”

Як і Центри надання адмінпослуг – “Прозорі офісі” – “Вартовий прийом громадян” також має прозорі стіни, однак функції виконує дещо інші. Ідеться про щоденну – без обіду та вихідних – присутність в кабінеті офіцеру поліції, який готовий в будь-який момент прийняти звернення або скаргу громадянина.

– Це моя власна ініціатива відкритий такий “Вартовий прийом”, – розповідає керівник вінницької поліції Юрій Педос. – Тепер громадянам не потрібно підлаштовуватися під графік прийому того чи іншого поліцейського начальника, а можна звернутися до керівництва у будь-який зручний час.

   

За словами Педоса, “Вартовий прийом громадян” працюватиме щодня з 8:00 і до 20:00 без вихідних. За прозорими стінами постійно перебуватиме поліцейський офіцер зі слідчого відділу, карного розшуку або відділу кадрів. Його функція – прийняти і розглянути будь-яке звернення або скаргу громадянина і в разі необхідності – негайно передати отриману інформацію до керівництва поліції.

  • Таким чином ми хочемо зменшити відстань від мешканців до поліції, аби не люди підлаштовувалися під графік нетривалих годин прийому, а приходили зі своїми зверненнями до нас у будь-який зручний час – зручний для людей, – підкреслює офіцер. – Ідеться не лише про формальні скарги та звернення, а про спілкування наших мешканців з поліцейськими.

 

   

За словами Юрія Педоса, на телеканалі транслюватимуть сюжети про роботу Національної поліції, а поруч з місцем очікування громадянина також будуть присутні кодекси та закони України.

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.