Подвійний перехід: на Вінниччині священник перейшов до ПЦУ, але згодом повернувся до УПЦ МП

13:36
Автор: Vежа
Become a Patron!

На Вінниччині протоієрей Ярослав Микитин з Хмільницького району перейшов до Православної Церкви України, а згодом знову перейшов до УПЦ МП. 

Так, на сайті Вінницько-Барської єпархії ПЦУ було опубліковано інформацію про те, що 19 травня до митрополита Вінницького і Барського Симеона звернувся священник УПЦ московського патріархату протоієрей Ярослав Микитин з проханням “прийняти його у клір Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України. Разом із своїм настоятелем прохання про приєднання до Православної Церкви України подали віряни з чотирьох парафій, на яких протоієрей Ярослав служить вже понад двадцять років“.

Підписавши відповідний указ, митрополит Симеон прийняв протоієрея Ярослава Микитина та парафії храмів Вознесіння Господнього с. Уланів, святого великомученика Димитрія Солунського с. Пагурці, святого апостола і євангелиста Іоана Богослова с. Рогинці та храму святих безсрібників і чудотворців Косми і Даміана с. Чернятинці Уланівського ОТГ Хмільницького району Вінницької області до складу Вінницько-Барської єпархії Православної Церкви України, – йшлося в публікації Вінницько-Барської єпархії ПЦУ.

Вже 2 червня на сайті Вінницької єпархії УПЦ московського патріархату було опубліковано інформацію, що цей же священник “приніс покаяння та повернувся до УПЦ”.

Священик Вінницької єпархії протоієрей Ярослав Микитин приніс покаяння за ухилення в розкол (перехід до “ПЦУ”) та разом з громадами повернувся до Української Православної Церкви. Зі священика знята раніше накладена заборона у служінні. Отець Ярослав відновлюється на посаді настоятеля храмів Вознесіння Господнього с. Уланів, ап. і єв. Іоанна Богослова с. Рогинці, вмч. Димитрія Солунського с. Пагурці та Свято-Дем’янівській с. Чернятинці Хмільницького благочиння, – казали у Вінницькій єпархії УПЦ МП. 

Фото – з сайту Вінницької єпархії УПЦ МП

Читайте також: На Вінниччині ще дві релігійні громади фактично перейшли з московського патріархату до ПЦУ

Читайте також: На Вінниччині 25 релігійних громад і храмів Московського патріархату фактично перейшли до ПЦУ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.