Подолання наслідків теракту 14 липня і підсилення системи оповіщення: на що витратили кошти резервного фонду бюджету ВМТГ

16:55
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

Вінницька міська рада у 2022 році витратила 26,6 мільйона гривень резервного фонду на подолання наслідків теракту 14 липня. Ще 3,7 мільйона гривень спрямували на обслуговування й підсилення системи оповіщення та інформування населення.

Про це повідомляється на сайті Вінницької міської ради з посиланням на звіт директорки департаменту фінансів Наталії Луценко щодо використання резервного фонду бюджету ВМТГ.

За її словами, загалом було використано майже 30,3 мільйона гривень. Так, кошти на подолання наслідків теракту використали, зокрема, на відновлення дахів п’яти постраждалих будинків, заміну віконних блоків у 30 та дверних – у чотирьох багатоповерхівках.

Крім того, за рахунок коштів резервного фонду також здійснили капітальний ремонт будівель закладів освіти, які зазнали руйнувань внаслідок ракетного удару: КЗ «Вінницький ліцей №8» та «Дошкільний навчальний заклад №27 ВМР». Також відремонтували приміщення Вінницького відділу ДРАЦС з укриттям та дві квартири у будинку на вул. І. Бевза, 2.

Фото ВМР

Читайте також: У Вінниці виділили кошти на закупівлю для Херсона контейнерів для збору відходів

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.