Податкову службу Вінниччини очолив новий керівник. ФОТО

18:57
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

У податковій службі Вінниччини з’явився новий керівник – Микола Суржиков. Раніше він був виконувачем обов’язків заступника начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області. 

Як повідомляє Сектор пресслужби управління, відповідний наказ за №37-о Голова ДПС України Олексій Любченко підписав 5 січня 2021 року.

У біографічній довідці зазначено, що Микола Андрійович Суржиков народився 2 грудня 1983 року у місті Могилів-Подільський. У податкових органах працює із лютого 2005 року.

 

“Успішно пройшов етапи професійного становлення у Могилів-Подільській ОДПІ. Це шлях від головного державного податкового інспектора відділу оподаткування юридичних осіб Могилів-Подільської ОДПІ до начальника Чернівецької державної податкової інспекції Могилів-Подільського управління Головного управління ДПС у Вінницькій області”, – йдеться у повідомленні.

З вересня 2020 року до моменту призначення виконував обов’язки заступника начальника Головного управління ДПС у Вінницькій області. Нагород та стягнень не має.

Нагадаємо також, що нещодавно у поліції Вінниччини було представлено нового заступника начальника управління, а також трьох керівників створених секторів поліцейської діяльності.

Читайте також: Призначено нового заступника начальника поліції Вінниччини

Фото надане ГУ ДПС у Вінницькій області

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.