Публікації за датами

На Вінниччині до суду скерували матеріали кримінального провадження щодо ухилення від сплати податків керівництвом одного з цукрових заводів області. Йдеться про понад 10 мільйонів гривень несплачених податків.

Про це повідомляє «Вежа» з посиланням на Вінницьку обласну прокуратуру.

Як розповідають у прокуратурі, підприємство упродовж 2022–2025 років використовувало схему ухилення від сплати податків. За даними слідства, виробник агропродукції штучно завищував витрати через маніпуляції з валютними позиками, а також не відображав у фінансовій звітності списання товару.

Унаслідок таких дій за вказаний період підприємство ухилилося від сплати до бюджету 10 мільйонів гривень податків на додану вартість та на прибуток.

Наразі завдані бюджету збитки відшкодовано у повному обсязі.

Матеріали кримінального провадження за ч. 3 ст. 212 КК України за процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури скеровано до суду.

Досудове розслідування здійснювали детективи Територіального управління БЕБ у Вінницькій області.

Фото – Вінницька обласна прокуратура

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter

Останні Новини Вінниці

Всі новини

Дякуємо!

Тепер редактори знають.