Призначено нового заступника начальника поліції Вінниччини

14:34
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Вчора, 4 січня, було представлено нового заступника начальника ГУНП – Ігоря Волокітенка, а також трьох керівників створених секторів поліцейської діяльності.

Як повідомляє Головне управління Національної поліції у Вінницькій області, представляв їх під час відеоселекторної наради за участі керівників територіальних та структурних підрозділів поліції т.в.о начальника поліції Вінниччини Олександр Остроглядов (начальником поліції Вінниччини є Іван Іщенко).

Заступником начальника Головного управління Нацполіції у Вінницькій області призначено Ігоря Волокітенко.

Зазначено, що він – капітан поліції, який понад 8 років пропрацював на різних посадах блоку превентивної діяльності поліції: від дільничного інспектора до начальника управління превентивної діяльності ГУНП. З червня 2020 року Волокітенко очолював Управління превентивної діяльності у Вінницькій області.

Згідно з декларацією правоохоронця за 2018 рік, раніше він працював заступником начальника відділу поліції Одещини. Зауважимо, що сам нинішній очільник поліції Вінниччини Іван Іщенко та інші двоє його заступників також працювали в поліції Одещини. 

Також Остроглядов представив керівників трьох секторів поліцейської діяльності. Сектор поліцейської діяльності №1 відділення поліції №2 Вінницького районного управління (Тиврівське відділення поліції) очолив Андрій Козуб. Зазначено, що він до цього часу очолював Чернівецьке відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції.

Підполковник поліції Олександр Паламар очолив сектор поліцейської діяльності №1 Могилів-Подільського районного відділу (Мурованокуриловецьке відділення поліції). Зазначено, що він працював заступником начальника Мурованокуриловецького відділення поліції Могилів-Подільського відділу поліції – начальником слідчого відділення.

На посаду начальника сектору поліцейської діяльності №1 відділення поліції №2 Гайсинського районного управління поліції (Ладижинське відділення поліції) призначено Віталія Лукіянчука, який до цього часу працював керівником барської поліції.

Читайте також: Новий керівник поліції Вінниччини представив своїх заступників. ФОТО

Читайте також: На Вінниччині районне відділення поліції очолив ще один правоохоронець з Одеси

Фото з сайту ГУНП Вінниччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.