“Подарунок від бабусі”: НАЗК виявило у вінницької прокурорки квартиру вартістю 3,7 мільйона гривень

14:29
Автор: В'ячеслав Луцков
Become a Patron!

НАЗК виявило в однієї з прокуророк відділу прокуратури Вінницької області квартиру у “маленькій Франції в центрі Києва” вартістю 3,7 мільйона гривень. Житло дісталось прокурорці нібито в подарунок від бабусі, в доходах якої, однак, було вказано лише пенсію та субсидію.

Про це повідомляється на сайті Національного агенства із запобігання корупції.

– Прокурор відділу прокуратури Вінницької області отримала довіреність на представництво інтересів та розпорядження квартирою, яку купила її бабуся. А згодом внучка отримала цю квартиру у подарунок.

Квартира у “маленькій Франції в центрі Києва” – житловому комплексі “Французький квартал 2” обійшлася бабусі у 3,7 мільйона гривень. В рамках здійснення моніторингу способу життя НАЗК перевірило доходи родички чиновниці. Так, в якості доходів бабуся отримувала лише пенсію та субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на квартиру.

Водночас сума офіційних доходів декларантки та членів її сім’ї становила 365 629 гривень, – йдеться в повідомленні.

Вказано, що крім вінницької прокурорки, в межах фінансового контролю НАЗК здійснило моніторинг способу життя ще двох публічних службовців – з Києва та Дніпропетровської області. Загальна сума необґрунтованих активів посадовців склала близько восьми мільйонів гривень.

Йдеться про місцевого депутата у Дніпропетровські області, який набув право власності на житловий будинок та земельну ділянку загальною вартістю майже три мільйони гривень і дружину київського поліцейського, яка купила квартиру за 1,3 мільйона гривень.

Ілюстративне фото – lunstatic.net