Побутова хімія, харчі та подушки: у Вінницю передали 11 тонн гуманітарного вантажу для переселенців

14:12
Become a Patron!

У Вінницю 11 тонн гуманітарного вантажу передали американська організація Global Empowerment Mission у співпраці з громадською організацією «Якість життя». Це вологі серветки, санітайзери, футболки, набори постільної білизни, подушки, шкарпетки, побутова хімія та харчі.

Як повідомляє Вінницька міська рада, гумдопомога розрахована у першу чергу для внутрішньо переміщених осіб.

За словами Вінницького міського голови Сергія Моргунова, закордонна підтримка надзвичайно цінна для Вінниці у такі складні часи. Місто домовилось з представниками міжнародної організації про постійні поставки надалі. Зокрема, “частину допомоги могли б спрямувати на забезпечення необхідними речами найпростіших укриттів для цивільного населення”.

Ми відповідально ставимося до допомоги, бо це людські ресурси, людські гроші, людська енергія – ми це дуже поважаємо і цінуємо. Постільну білизну надалі ми могли б направити також у наші медичні заклади. Маємо чотири шпиталі та три пологових будинки, де ці комплекти знадобляться. Є потреба в генераторах, палатках для створення пунктів обігріву, польових кухнях, щоб громада могла краще підготуватися до зими, – додає мер.

Заступниця міського голови Галина Якубович зауважує, що частину одягу направлять в Гуманітарний центр речей, адже потреба у цьому для родин вимушених переселенців не згасає:

Зараз ми спостерігаємо ще одну хвилю міграції з тих зон, де тривають активні бойові дії. Люди до нас їдуть з Миколаєва, Харкова. Тож частину «гуманітарки» направимо в центр речей, щоб люди могли вибрати, наприклад, ковдри, подушки, які їм потрібні

Зазначено, що засновник та президент фонду «GEM» Майкл Каппоні наголосив, що фонд намагається реагувати на всі події, які відбуваються в Україні:

Це не одноразова допомога. В Україну ми щомісяця відправляємо близько ста контейнерів з допомогою, і частину цього будемо спрямовувати у Вінницю. Нас надихає те, що ми побачили у вас – як організована робота гуманітарного хабу для підтримки людей.

Повідомляють, що 15 липня представники організації відвідали Вінницю та побували на місці теракту в районі площі Перемоги. Людям з постраждалих будинків передали продукти та гігієнічні набори. Сьогодні – теж привезли понад 200 продуктових наборів для мешканців вже інших будинків, які зазнали пошкоджень.

Фото – зі сторінки Вінницької міської ради у Facebook

Читайте також: МОМ надала Вінниці матеріали для укриття пошкоджень у постраждалих від обстрілу будівлях

Читайте також: У Вінниці почали капремонт покрівлі будинку на вулиці Винниченка, який постраждав внаслідок ракетного обстрілу міста

Читайте також: У Вінниці у більшості будинків, постраждалих внаслідок ракетного обстрілу, відновили електро- та газопостачання

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.