Публікації за датами

  • 03 Липня/ 15:01

    Vinnytsia

    Публікація03.07.1915:01

    Автор:Vежа

    Підозрюваного у вбивстві Комарніцького поліцейського заарештували на 60 діб

Поліцейському, внаслідок конфлікту з яким помер Олександр Комарніцькиий, сьогодні змінили запобіжний захід – тримання під вартою протягом 60 діб без права внесення застави. 

Про це повідомляється на сайті Національної поліції. Працівника вінницької поліції, старшого лейтенанта Сергія Пивовара, внаслідок конфлікту з яким Олександр Комарніцький спочатку опинився в комі, а потім помер, утримуватимуть під вартою протягом 60 діб без права на внесення застави. Раніше суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. 

Підозрюваний Сергій Пивовар

– За сприянням співробітників Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції, який входить до складу групи, що займається розслідуванням, правоохоронці подали апеляцію з клопотанням на зміну запобіжного заходу. Сьогодні Хмельницький апеляційний суд задовольнив клопотання щодо оскарження, – йдеться у повідомленні.

Олександр Комарніцький

Нагадаємо, що інцидент трапився у Вінниці 11 червня.

За інформацією Державного бюро розслідувань, “близько 23 години у м. Вінниця. працівник Київського відділення поліції Вінницького ВП, перебуваючи на службі запропонував громадянину (Олександру Комарніцькому – ред.) бути присутнім у якості понятого під час проведення слідчих дій. Однак, громадянин спровокував конфлікт із працівником поліції та намагався вступити з правоохоронцем в сутичку. Як наслідок, у результаті конфлікту поліцейський відштовхнув громадянина та він упав на асфальтне покриття й отримав тілесні ушкодження. Після цього громадянин був доставлений і госпіталізований до міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги з численними черепно-мозковими травмами”.

Олександр Комарніцький помер 23 червня, не приходячи до тями. Наступного дня очільник Національної поліції відсторонив від виконання обов’язків начальника Головного управління Нацполіції у Вінницькій області Юрія Педоса на час проведення слідства. Того ж дня підозрюваному Сергію Пивовару оголосили підозру за ч. 3 ст. 365 КК України та обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Читайте також: Поліція вбиває”: у Вінниці протестувальники вимагали відставки всього керівництва місцевої поліції. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

author avatar
Vежа
Адміністрація сайту

Дякуємо!

Тепер редактори знають.