Першачкам подарують “Книгу вінницького школяра”

9:06
Автор: Vежа
Become a Patron!

Всі вінницькі школярі та школярки, які 1 вересня вперше підуть до школи, отримають в подарунок “Книгу вінницького школяра” – збірку цікавої інформації про Вінницю та Поділля.

Про це повідомляється на сайті міської ради. Цьогоріч до першу класу підуть 5286 маленьких вінничан та вінничанок. Всім їм подарують “Книгу вінницького школяра”, в якій розповідається про історію та сучасність Вінниччини, видатних особистостей, природні особливості краю тощо. Також в цьому виданні розмістили зображення та описи офіційної державної та вінницької символіки.

Книгу  для першокласників підготувала Вінницька міська рада, департамент освіти та комунальна установа Міський методичний кабінет. Цей посібник навчатиме дітей з першого класу любити наше місто, нашу Батьківщину, виховуватиме патріотизм. Серед іншого, у книзі йдеться про ігри, у які грались діти колись на Поділлі, представлена інформація про позашкільні заклади, які можуть відвідувати вінничани. А у розділі “Вінницька абетка” відповідно до літер алфавіту йдеться про відомих вінничан, архітектуру та історію міста тощо, – розповіла директорка департаменту освіти міської ради Оксана Яценко.

Для перших класів також закупили 1660 “Живих абеток”, кожен окремий клас отримає по 10 екземплярів.

– На книзі зображено QR-код, якщо навести на книгу гаджет: чи то телефон, чи планшет з відповідним додатком – книга починає “говорити”, звірі “рухатись”, рослини “рости”.  Цей підручник також відповідає вимогам Нової української школи, адже у першому класі у дітей має сформуватися мотивація до навчання, – описала нововведення Оксана Яценко.

Фото: ВМР