Перекопали ґрунт та видалили чагарники: як “Вінницязеленбуд” готує рослини до зими

17:20
Become a Patron!

Працівники міського комунального підприємства “Вінницязеленбуд” переводять рослини в “зимовий морозний режим”.

Як повідомляє Департамент комунального господарства та благоустрою ВМР, зокрема спеціалісти на квітниках перекопали ґрунт, видалили чагарники, обрізали троянди.

До початку сильних морозів вони також встигли обрізати гілля з дерев, аби полегшити роботу снігоприбиральної техніки під час негоди. Крім цього, підготували до зими хвойні рослини: їх поливали, вносили у ґрунт фосфатно-калійні добрива, огорнули стовбури сіткою для запобігання ламкості гілок під навалою снігу та ожеледі.

Зазначено, що спеціалісти зокрема видаляють аварійні дерева та забезпечують дровами “пункти незламності”. Після видалення пні корчують, щоб на їх місці навесні можна було висадити нові. До того ж виконуються роботи по прорідженню великомірних кущів та порослей на набережних.

Нагадаємо, з початку листопада у Вінниці на прибудинкових територіях розпочали осінню висадку дерев. Всього до зими планувалось висадити близько 1000 дерев.

Станом на 11 листопада по вулиці Пирогова працівники “Вінницязеленбуд” висадили 57 кленів. На наступний рік планують висадити ще близько 50 дерев, аби повністю засадити алею по вулиці Пирогова.

Фото – зі сторінки Департаменту комунального господарства та благоустрою ВМР у Facebook

Читайте також: Платани, липи, горобини, клени та ясени: у Вінниці розпочали осінню висадку дерев на прибудинкових територіях

Читайте також: Працівники «Вінницязеленбуд» розпочали висаджувати дерева по вулиці Пирогова

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.