Працівники «Вінницязеленбуд» розпочали висаджувати дерева по вулиці Пирогова

20:42
Become a Patron!

Працівники «Вінницязеленбуд» сьогодні, 11 листопада, підприємства висадили 57 кленів. На наступний рік планують висадити ще близько 50 дерев, аби повністю засадити алею по вулиці Пирогова.

Як повідомляє Вінницька міська рада, наразі працівники підприємства висаджують дерева і в центральній частині міста, на вулицях Замостянській, Грушевській, Театральній, Артинова, Соборній та на майдані Незалежності.

Крім цього, розпочали посадку дерев у парку Хімік. Нині вже висадили 23 ясени вузьколистих та 55 бересклетів форчуна. Найближчими днями планують висадити там ясен звичайний та велику кількість кущів.

Очільниця комунального підприємства «Зеленбуд» Тетяна Прибиш розповіла, що під час висадки дерев додають спеціальні кульки гідрогелю для затримання вологи і спеціальні стимулятори росту:

Це сприяє приживлюваності саджанців. Для кращого поливу біля дерева монтують спеціальну трубу, завдяки якій вода одразу потрапляє до коріння.

Нагадаємо, у Вінниці на прибудинкових територіях вже розпочали осінню висадку дерев. Всього до зими планується висадити близько 1000 дерев, а порівнюючи з минулим роком – це на 200 дерев більше.

Фото – Вінницька міська рада

Читайте також: Платани, липи, горобини, клени та ясени: у Вінниці розпочали осінню висадку дерев на прибудинкових територіях

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.