Перехід буде: “Укрзалізниця” прокоментувала ситуацію на станції “Голендри” на Вінниччині

11:43
Автор: Ольга Каплун
Become a Patron!

На залізничній станції “Голендри” на Вінниччині, де місцеві мешканці скаржились на відсутність переходу через колії, найближчим часом планують облаштувати пішохідну доріжку. 

Про це вчора, 13 грудня, повідомило “Суспільне” з посиланням на відповідь “Укрзалізниці” на запит журналістів.

Нагадаємо, на початку грудня стало відомо, що у жовтні цього року на залізничній станції “Голендри”, що в Хмільницькому районі, демонтували перехід через колії й місцеві мешканці скаржились, що не мають можливості безпечно переходити цю ділянку шляху. Так, особливо важко переходити колії було людям похилого віку, людям з інвалідністю та батькам з дітьми.

Нині ж “Суспільне” зазначає, що “Укрзалізниця” відповіла на запит журналістів. Зокрема у новині вказано, що в “Укрзалізниці” пояснили, що пішохідний перехід був демонтований, оскільки він був несанкціонований, на балансі УЗ не перебував та працівниками залізниці не обслуговувався.

Також “Суспільне” пише, що роботи з облаштування нової пішохідної доріжки будуть виконані до новорічних свят:

Зважаючи на важливість цього питання та необхідність створення належних умов безпеки руху пішоходів по станції Голендри, працівниками виробничих підрозділів АТ “Укрзалізниця” найближчим часом будуть виконані роботи з облаштування пішохідної доріжки, зокрема, укладено типовий залізобетонний пішохідний настил, – цитує “Суспільне” відповідь “Укрзалізниці”.

Читайте також: Через колії з візочками на руках: на Вінниччині мешканці кількох сіл залишились без переходу на залізничній станції. ВІДЕО

Ілюстративне фото – https://bzh.life/

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.