«Оптимізація»: у Вінницькій ОДА ліквідують чотири і створять два нові департаменти

18:36
Автор: Катерина Дядюк
Become a Patron!

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов підписав шість розпоряджень, якими ліквідував чотири і створив два нові департаменти Вінницької ОДА. У документах йдеться про економне використання державних коштів та оптимізацію структурних підрозділів.

Тексти розпоряджень опублікували на сайті Вінницької облдержадміністрації. У двох з них йдеться про утворення Департаменту гуманітарної політики Вінницької ОДА, як юридичної особи публічного права (розпорядження №94 від 15 лютого 2021 року), а також про утворення Департаменту правового забезпечення Вінницької ОДА, але в цьому випадку без статусу юридичної особи публічного права (розпорядження № 81 від 09 лютого 2021 року).

Крім цього Сергій Борзов підписав чотири розпорядження про ліквідацію двох управлінь і двох департаментів:

Розпорядження № 80 (від 09 лютого 2021 року) Про ліквідацію Управління фізичної культури та спорту Вінницької ОДА.
– Розпорядження № 79 (від 09 лютого 2021 року) Про ліквідацію Управління культури і мистецтв Вінницької ОДА.
– Розпорядження № 78 (від 09 лютого 2021 року) Про ліквідацію Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА.
– Розпорядження № 77 (від 09 лютого 2021 року) Про ліквідацію Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.

У розпорядженнях про ліквідацію йдеться про те, що це зроблено «відповідно до статті 118 Конституції України, статей 5, 47 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 104, 105, 110, 111 Цивільного кодексу України, постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 “Про ефективне використання державних коштів”, з метою ефективного, раціонального та економного використання державних коштів, передбачених для утримання обласної державної адміністрації та оптимізації її структурних підрозділів».

Окрім ліквідації голова ОДА розпорядився:
– створити ліквідаційні комісії;
– установити двомісячний строк заявлення кредиторами вимог до департаментів та управлінь, що ліквідовується, з дня оприлюднення відповідного повідомлення;
– попередити працівників управлінь і департаментів про їх наступне вивільнення у зв’язку із ліквідацією відповідних управлінь і департаментів.

Зауважимо, що “Стаття 49-2” Кодексу законів про працю України (Порядок вивільнення працівників) передбачає, що при вивільненні працівників у випадках змін в організації виробництва і праці враховується переважне право на залишення на роботі, передбачене законодавством.

Фото – з архіву Vежі

Читайте також: На Вінниччині зменшиться кількість чиновників

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.