Олександр Рекута переміг у конкурсі на посаду головного архітектора Вінницької області

16:40
Автор: Vежа
Become a Patron!

Олександр Рекута став переможцем конкурсу на зайняття посади головного архітектора області.

Про це йдеться у розпорядженні від 5 липня, яке підписав голова Вінницької ОДА Сергій Борзов. Повністю його посада (державної служби категорії “Б”) називається так: начальник Управління містобудування та архітектури Вінницької обласної державної адміністрації – головний архітектор області.

Нагадаємо, що Олександр Рекута обіймав посаду головного архітектора Вінниччини з вересня 2020 року. Як зазначила у “Вінниця.info”, тоді з ним підписали контракт на період дії карантину. Після закінчення карантину конкурси на зайняття посад в держслужбі відновили й Олександр Рекута став переможцем.

До цього він обіймав посаду головного архітектора Вінниці протягом 14 років. Причому призначався пан Олександр на цю посаду двічі. Зокрема, з 1995 року по 2002 рік він обіймав посаду начальника управління містобудування і архітектури.

Вдруге він повернувся на посаду у 2012 році – тоді 6 вересня на засіданні виконавчого комітету міської ради його представив тодішній Вінницький міський голова Володимир Гройсман. До цього призначення посада головного архітектора Вінниці тоді була вакантна більше року.

Зрештою у січні 2018 року Олександра Рекуту звільнили з посади головного архітектора міста та очільника Департаменту архітектури, містобудування. Пізніше на ці посади призначили тодішнього заступника директора департаменту, Якова Маховського.

Зазначимо, що після свого звільнення Олександр Рекута в коментарі Vежі розповів, що те, що він пішов з посади – було його ініціативою. Він також додав, що планує відпочити, а ще має певні творчі плани.

Фото з архіву Vежі 

Читайте також: “Маю творчі плани”: Рекута прокоментував своє звільнення з посади головного архітектора Вінниці

Читайте також: Олександр Рекута: «Вінниця – це «дитя модерну», але ми рухаємося вперед»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.