Окопні свічки, планшети та квадрокоптер: з Вінниці відправили черговий вантаж бійцям на передову

13:52
Автор: Юлія Плахтій
Become a Patron!

Сьогодні, 22 грудня, з Вінниці бійцям на передову відправили квадрокоптер, планшети, інструменти, буржуйки, окопні свічки та листівки.  

Як повідомили голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та міський голова Вінниці Сергій Моргунов, вантаж зібрали в рамках ініціативи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу “Тепло від дому до окопу“.

– Якщо кілька днів тому ми відправляли вантаж до вінницьких військових підрозділів на північ, то сьогодні чергова партія допомоги вирушила до наших воїнів на схід, – уточнив міський голова.

Тож сьогодні військовослужбовцям Вінниччини, які воюють на передовій, відправили 50 окопних пічок, 50 буржуйок, шанцевий інструмент, п’ять тисяч скоб, планшети та квадрокоптер.

 

 

 

Як уточнює Соколовий, окопні пічки виготовили громади Вінниччини, а кошти на купівлю планшетів та квадрокоптера зібрали працівники виконавчого апарату Вінницької облради.

Крім того, діти передали воїнам листівки-обереги зі словами вдячності та підтримки.

Міський голова також зазначив, що вчора представники штабу та громадських організацій з різних регіонів підписали меморандум про співпрацю. “Переконаний, що завдяки такій координації зусиль ми зможемо максимально задовольнити запити наших військових” – додав Моргунов.

Фото з фейсбук-сторінки Вячеслава Соколового

Читайте також: Дрони, автівки, буржуйки, генератори і продукти: з Вінниці на передову відправили черговий гумвантаж

Читайте також: Понад 140 “буржуйок”, автомобілі, генератори та квадрокоптери: в Міжрегіональному штабі зібрали допомогу для захисників з Вінниччини. ФОТО

Читайте також: У Вінниці відправили допомогу для Балаклії та почали роздавати малозабезпеченим родинам продуктові набори з Кельце

 

 

 

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.