“Офіс туризму Вінниці” презентує для дітей авторську програму з вивчення англійської мови

12:54
Автор: Vежа
Become a Patron!

“Офіс туризму Вінниці” презентував авторську програму з вивчення англійської мови туристично-краєзнавчого спрямування – Speaking Club “The Best Way”. Заняття розпочнуться з 17 лютого.

Як повідомляють на сторінці Visit Vinnytsia, під час занять, до яких запрошують дітей віком 8-12 років, можна буде дізнатися про найяскравіші “родзинки” міста та відвідати визначні місця Вінниці, розширити кругозір, знайти нових друзів та покращити розмовні навички з англійської.

Вже сьогодні це MUST HAVE для підростаючого покоління, адже люди з різних країн і континентів будуть їхати до нас після остаточної перемоги України, щоб познайомитися з представниками незламної нації, здатної зупинити вселенське зло. Тож маємо бути готовими до зустрічі туристів та мандрівників звідусіль, і володіння міжнародною мовою спілкування буде дуже доречним! – йдеться у дописі.

Зазначено, що для юних “культурних дипломатів” буде бонус у вигляді відвідування парку “Міні-Вінниця”, який розташований неподалік.

Заняття проходитимуть в Туристичному хабі Visit Vinnytsia, що розміщений по вулиці Соборна, 89. Аби долучитись до авторської програми, необхідно зареєструватись за ЦИМ посиланням. Деталі можна дізнатися за номером телефону – +38 (096) 775 67 95.

Ілюстративне фото – newyork.forumdaily.com

Читайте також: Брошка-«бавовна», свічки з травами і петриківський розпис: у Вінниці стартує АртКлуб «Твори з BYVI» зі створення сувенірів

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.