Брошка-«бавовна», свічки з травами і петриківський розпис: у Вінниці стартує АртКлуб «Твори з BYVI» зі створення сувенірів

13:01
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці цього місяця відкриють АртКлуб «Твори з BYVI» для дітей та молоді, де їх навчатимуть створювати рукотворні сувеніри.

Як повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city, в рамках АртКлубу майстри і майстрині, котрі представлені на платформі сувенірів «BYVI», щотижня проводитимуть різноманітні майстер-класи. Так, вже цього місяця дітей та підлітків вчитимуть виготовляти кручену свічку з травами, дизайнерський брелок, брошку-«бавовну» та влаштують майстер-клас із петриківського розпису.

За пів року роботи нашої платформи крафтових вінницьких сувенірів ми побачили, що напрямок хендмейду має велику популярність. І не лише серед дорослих, але й серед молоді і навіть дітей. Тому спільно з нашими майстринями ми вирішили започаткувати АртКлуб «Твори з BYVI». Тепер у Вінниці щотижня будуть відбуватися майстер-класи від наших талановитих майстрів, де учасники зможуть розкрити свій творчий потенціал, виготовити унікальний сувенір і провести час з користю, – каже директорка «Офісу туризму Вінниці» Тетяна Маєвська.

Розклад подій

3 лютого – Майстер-клас з виготовлення свічок «Свічка на бажання» для дітей віком 10-15 років. Майстриня Леся Зіаннурова. Вартість – 200 гривень. Для участі необхідна реєстрація за ЦИМ посиланням.

8 лютого – Майстер-клас з виготовлення брелоків для дітей віком 5-12 років. Майстриня Олена Костюк. Вартість – 150 гривень. Реєстрація потрібна ТУТ.

15 лютого – Майстер-клас з виготовлення брошки-«бавовни» для дітей віком від 10 років. Майстриня Надія Солонінко. Вартість – 170 гривень, а реєстрація необхідна ТУТ.

22 лютого – Майстер-клас із петриківського розпису для дітей віком 10-15 років. Майстриня Любов Воронецька. Вартість – 350 гривень, а реєстрація – за ЦИМ посиланням.

Зазначено, що усі заходи розпочинатимуться о 16:00 та відбудуться в Музеї моделей транспорту, що розташований по вулиці Соборна, 64. На сайті додають, що в Музеї моделей транспорту теж є можливість зареєструватись на майстер-класи.

За анонсами та можливими змінами в розкладі можна стежити на сторінці «Офісу туризму Вінниці» у Фейсбук.

Фото – Vinnytsia.city, ілюстративне фото – lihtaryk.com.ua

Читайте також: З важливими серцю речами, які лежать без діла: у Вінниці відбудеться “фрі-маркет “РІЧ ПІЧ”

Читайте також: Від ідеї до реалізації: у Вінниці для молоді відбудеться безкоштовна лекція про гранти

Читайте також: Романтичні тури та екскурсії: «Офіс туризму Вінниці» опублікував перелік заходів на лютий

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.