“Нива” здобула бронзу на дитячому футбольному турнірі “Джерело Forest Cup”

8:05
Автор: Vежа
Become a Patron!

“Нива” здобула бронзу на всеукраїнському дитячому футбольному турнірі “Джерело Forest Cup”, який відбувся у місті Буча (Київська область).

На сайті футбольного клубу повідомили, що у турнірі взяли участь 12 команд учасників 2011 року народження. Вони представляли Чернігівську, Хмельницьку, Київську і Вінницьку області. Перше місце зайняла збірна ДЮСШ № 15 (Київ), друге – “Мрія” (Хмельницький), третє – “Нива” (Вінниця).

Повідомляється, що як кращі гравці турніру, призи отримали воротар “Ниви” Максим Літинський і захисник Олександр Барчук. Крім цього, за словами тренерів Петра Анісіма і Юрія Коваля, справжніми лідерами турніру і нашої команди були Іван Грицюк, Дмитро Варварук, і Тимофій Коваль. Їм вручили приз глядацьких симпатій.

– Хочу подякувати своїм гравцям за проявлений характер, яскраві емоції та волю до перемоги, – прокоментував тренер команди Юрій Коваль.

З його слів, у цьому році “Нива” 2011 р.н. здобула медалі на всіх міжнародних і всеукраїнських турнірах, де брала участь.

– Наша команда складає гідну конкуренцію “Динамо” (Київ), “Руху” (Винники), “Чорноморцю” (Одеса) та іншим провідним футбольним школам України, – додав Юрій Коваль. – Змагання “Джерело Forest Cup” було заключним у 2021 році, таким чином ми підбили підсумки сезону. Наступного року плануємо поїхати на міжнародні турніри у Польщі та Італії, а також на найсильніші юнацькі змагання в Україні.

Фото – facebook.com/FCNyvaVinnytsia

Читайте також: Не пропустили жодного, забили ‒ 17: юні вінничани перемогли на футбольному турнірі “Utmost Cup”

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.