Новим командувачем Медичних сил ЗСУ призначили вінничанина Анатолія Казмірчука

9:18
Автор: Vежа
Become a Patron!

За поданням міністра оборони Президент України змінив командувача Медичних сил Збройних Сил України. Замість генерал-майора медичної служби Тетяни Остащенко новим командувачем призначили генерал-майора медичної служби Анатолія Казмірчука. 

Як повідомив Президент України Володимир Зеленський, Анатолій Казмірчук – начальник Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» у Києві.

Укази Президента України №760/2023 про звільнення Т.Остащенко з посади командувача Медичних сил ЗСУ та №761/2023 про призначення А.Казмірчука командувачем Медичних сил ЗСУ датуються 19 листопада.

Завдання очевидне – і про це неодноразово говорилося в суспільстві, зокрема у спільноті наших бойових медиків, – потрібен принципово новий рівень медичного забезпечення наших воїнів. Від якісних турнікетів до повної цифровізації та прозорості в постачанні, від якісного тренування до щирої комунікації з бойовими медиками в тих підрозділах, де медицина розгорнута дійсно правильно та дійсно ефективно. Досвід ефективності конкретних підрозділів має бути поширений на всі сили оборони, – йдеться у відеозверненні. 

Анатолій Петрович Казмірчук (народився 1970-го року на Вінниччині)— український військовий лікар, командувач Медичних сил Збройних сил України. Колишній начальник Національного військово-медичного клінічного центру «ГВКГ» (2012—2023). Заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, генерал-майор медичної служби

Фото – facebook.com/GeneralStaff.ua

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.