× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Нове місце відпочинку: на озері біля «олієжиру» облаштовано пірс та відкритий спорткомплекс

20:07
Автор: Віталія Мазур

У Вінниці завершено капітальний ремонт прибережної зони озера, що розташоване в районі олійножирового комбінату. Територію рівномірно розділено для відпочинку як дорослих, так і дітей. А прихильники здорового способу життя можуть тепер займатися спортом на відкритому майданчику просто біля води.

Можливість облаштувати таку зону відпочинку мешканці цього мікрорайону отримали під час конкурсу «Бюджет громадських ініціатив», коли мерія виділила з бюджету понад 5 мільйонів гривень на реалізацію найцікавіших проектів вінничан.

Люди зорганізувалися, написали проект та підтримали його найбільшою кількістю голосів.

  • Аби проголосувало якомога більше людей, в районі олійножирового комбінату навіть встановили комп’ютер, де кожен міг підійти та підтримати саме цей проект. В результаті тоді цей проект отримав найбільше голосів – понад дві тисячі. Вартість проекту склала майже 980 тисяч гривень, – пригадує заступниця міського голови Галина Якубович.

Сьогодні, 4 липня, відбулося урочисте відкриття майданчика. Також було організовано перше родинне свято «Сонях», де виступали юнацькі танцювальні колективи та вокалісти – переважно мешканці цього мікрорайону.

  • От облаштовано пірс, нові доріжки, кабінки для перевдягання. Тут ще плануємо встановити кілька торгових точок – для дітей і дорослих, а також поставимо шезлонги, – розповідає міському голові Володимир Керницький – директор коледжу харчових технологій.

“Отам встановимо шезлонги і торгові точки”, – каже Володимир Керницький

Саме цей навчальний заклад співпрацює із олійножировим комбінатом, тому облаштовувати озеро вони взялися також спільно.

  • Все, що зараз тут є – ви зробили самостійно, завдяки своїй згуртованості та взаємопідтримці, – сказав у вітальній промові мер Сергій Моргунов. – І, звісно, за підтримки своїх депутатів. Тому бажаю вам надалі бути такими сильними у своїй єдності, а щоб це нове місце відпочинку стало гарним спогадом для дітей під час їхніх літніх канікул.

Участь у святі взяв також голова Вінницької ОДА Валерій Коровій, котрий пригадав, що навколо цього мікрорайону десятки років існувала низка проблем. І те, що люди згуртувалися та взялися самостійно за облаштуванння території, де живуть вони та їхні діти є гарним прикладом того, що нічого неможливого не існує і всі проблеми можна вирішити.

Додамо, що неподалік у цьому мікрорайоні, по вулиці Волошковій,8, триває капітальний ремонт приміщення Центру підліткових клубів за місцем проживання.

За понад мільйон гривень до вересня тут запрацює місце для творчих зустрічей підлітків. У 12-ти гуртках різного спрямування займатиметься до 300 дітей.

Фото Андрія Завертаного

Вгору

Дякуємо!

Тепер редактори знають.