Нова підлога і система опалення: у вінницькій школі №25 капітально відремонтували спортзал. ФОТО

9:59
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінницькій гуманітарній початковій школі №25 капітально відремонтували спортивну залу. Там замінили підлогу, освітлення, систему опалення, встановили ворота для мініфутболу тощо.

Як повідомили на сайті Вінницької міської ради, з грудня 2021 року учні вже займаються в оновленому приміщенні.

У школі №25 відремонтували спортивну залу площею 273 м2. Під час ремонтних робіт стіни очистили, заштукатурили та пофарбували. Також полагодили і пофарбували стелю, замінили дверні блоки, підлогу, електропроводку та освітлення. Переобладнали систему опалення встановили радіатори з терморегуляторами. А щоб учні могли грати у мініфутбол, поставили ворота, – розповіла Ірина Божок, заступниця директора Департаменту освіти.

 

 

У міській раді повідомили, що для розвитку спорту та фізичної культури у закладах освіти у 2021 році в місті реконструювати спортивне ядро школи №29, що на вулиці Київській. Також збудували спортмайданчики біля школи №12 та у двох садочках: №43 і №21.

А у планах на 2022 рік, за словами Ірини Божок, реконструкція спортмайданчика і створення сучасного комплексу для занять фізкультурою і спортом у гімназії №6. Також планується збудувати спортмайданчик для ігрових видів спорту для учнів школи №19. Облаштують спортмайданчики і в дитячих садочках №60 та №14. А в рамках реалізації “Бюджету громадських ініціатив”, у 2022 році виконають будівництво спортивних майданчиків ще й у школі № 5 та в школі у Великих Крушлинцях.

Фото – vmr.gov.ua

Читайте також: У Вінниці просять розширити школу-гімназію №30. ПЕТИЦІЯ

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.