У Вінниці планують капітально відремонтувати дорогу по вулиці Ціолковського

14:35
Автор: Ольга Каплун

У Вінниці планують провести капітальний ремонт дороги по вулиці Ціолковського. Очікувана вартість робіт – 1 957 859 гривень.

Відповідне тендерне оголошення 13 жовтня опублікував на сайті публічних закупівель “ProZorro” замовник – Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради.

Згідно з тендером, планується капітальний ремонт дороги у Вінниці по вулиці Ціолковського, а саме: влаштування дорожнього покриття та зовнішніх мереж водовідведення.

Як ідеться в тендерних документах, передбачено, зокрема: облаштування асфальтобетонного покриття, основа дорожнього одягу, люки та зливоприймальні чавунні решітки, водопропускні труби, опорні бетонні плити під люки, дорожнє огородження, дорожні знаки, будівельні та монтажні роботи з влаштування освітлення.

Як зазначено у тендері, виконавець має гарантувати якість та можливість експлуатації об’єкта, зокрема, за такими гарантійними строками: гранітний бортовий камінь: – 15 років, бортові каменi бетонні та залізобетонні – 10 років, опори зовнішнього освітлення металеві оцинковані – 15 років.

Подати тендерну пропозицію можна до 3 листопада, початок аукціону – 3 листопада. У разі успішної тендерної закупівлі роботи мають завершити до 30 листопада цього року.

Ілюстративне фото – https://autonews.ua/ та “Google maps”