НКРЕКП вирішила оштрафувати АТ “Вінницягаз” та провести позапланову перевірку на АТ “Вінницяобленерго”

17:53
Автор: Vежа
Become a Patron!

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила рішення оштрафувати АТ “Вінницягаз” та провести позапланову перевірку на АТ “Вінницяобленерго”. 

Відповідні рішення опубліковані на сайті НКРЕКП 31 січня.

Так, під час засідання комісії було, зокрема, вирішено:

– Накласти штраф на АТ “ВІННИЦЯГАЗ” “за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу природного газу”;

– Провести позапланову виїзну перевірку (щодо дотримання ОСР графіків відключень) на АТ “Вінницяобленерго”.

Крім компанії з Вінниччини, позапланові перевірки також мають відбутись на ще 5 енергетичних підприємствах.

Як йдеться в постанові НКРЕКП, АТ “Вінницягаз” вирішено оштрафувати на 850 тисяч гривень за порушення вимог законодавства та Ліцензійних умов. З повним обґрунтуванням рішення Нацкомісії можна ознайомитися за ЦИМ посиланням.

Нагадаємо, раніше Нацкомісія ухвалила рішення оштрафувати АТ “Вінницяобленерго”. Як зазначали в комісії, “за нерівномірне застосування графіків відключень електропостачання та неналежне інформування населення”. За рішенням НКРЕКП, компанія має сплатити 85 тисяч гривень штрафу, також на 1 700 гривень оштрафували керівника установи. В обленерго ж назвали рішення несправедливими та зазначили, що готові їх оскаржувати. З позицією обленерго можна ознайомитися ТУТ.

Ілюстративне фото – ua-energy.org

Читайте також: “Вінницяобленерго” оштрафували за нерівномірне застосування графіків відключень та неналежне інформування населення

Читайте також: У «Вінницяобленерго» вважають несправедливими штрафи НКРЕКП та готові їх оскаржувати

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.