Ніжаться на сонечку та допитливо заглядають в камеру: у “Подільському зоопарку” показали дозвілля мешканців звіринцю. ВІДЕО

17:58
Автор: Vежа
Become a Patron!

У “Подільському зоопарку”, що розташований у Вінниці, опублікували відео, на якому видно дозвілля мешканців звіринця протягом березня. 

Відповідне відео опубліковано на Facebook-сторінці зоопарку.

Так, на відео видно пару ведмедів, що ліниво ніжаться на весняному сонечку, ягнят, що народились нещодавно в родинах різних видів копитних. Одне ягня тулиться до матусі, інше – зацікавлено заглядає в камеру. Також можна бачити білого павича, що розпушив неабиякого хвоста. Видно також, як лоша з родини гуцульських коней поступово вчиться ходити на тоненьких ніжках.

Зазначимо, що нещодавно в Подільському зоопарку повідомили про запровадження режиму тиші на території звіринця.

– Адміністрація Подільського зоопарку просить відвідувачів не галасувати та дотримуватись тиші. Навесні у птахів період гніздування. В цей час відбувається мощення гнізд, кладка яєць, виведення пташенят. Галас та різкі звуки можуть нашкодити і малюкам, які нещодавно народились в родинах гуцульських коней, камерунських кіз, романівських та курдючних овець, баранів чотирирогих, а також їх годувальницям, – зазначили в зоопарку. 

Нагадаємо, нещодавно у звіринці повідомляли про весняний “бебі-бум”. Так, поповнення з’явилось в родинах чотирирогих баранів, гуцульських коней, також ягнята й козенята народились в родинах камерунських декоративних кіз, курдючних та романівських овець. 

Також у звіринці триває будівництво фазанарію, де розміщуватиметься вісім видів пернатих. 

Крім того, 2 квітня на території зоопарку відновить роботу оновлений “Динопарк”. Серед найцікавіших екземплярів роботизованих фігур – новий велетенський брахіозавр.

Відео – зі сторінки Подільського зоопарку, фото – скріншот

Читайте також: У “Подільському зоопарку” – поповнення у родині чотирирогих баранів

Читайте також: Ягнята й козенята: у Подільському зоопарку “весняне поповнення”. ФОТО

Читайте також: Брахіозавр, дзеркальний лабіринт і фільм-голограма: у Вінниці відновиться експозиція “Динопарку”

Читайте також: У вінницькому “Подільському зоопарку” у родині гуцульських коней народилось лоша

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.