У “Подільському зоопарку” – поповнення у родині чотирирогих баранів

13:37
Автор: Vежа
Become a Patron!

У “Подільському зоопарку” – поповнення у родині чотирирогих баранів, або ж овець Святого Якова. На світ з’явились троє ягнят. 

Як повідомляє “Подільський зоопарк”, за ягнятами можна спостерігати у відкритому вольєрі. Вони гуляють там разом із дорослими і не бояться підходити до відвідувачів.

Всі новонароджені споживають лише материнське молоко. Водночас, харчування для їх мам посилили: у годівниці для породіль є різні овочі та фрукти.

Вівці Святого Якова – унікальні. Вони мають не одну, а дві пари рогів. Два роги ростуть як в кози, а два інші – як у вівці. Ця порода овець була відома ще 3000 років тому у країнах Близького Сходу та Месопотамії.

Як зазначили у зоопарку, чотирирогі барани – це улюбленці відвідувачів. Вони із радістю зустрічають усіх гостей зоопарку, адже люблять смаколики та ласку.

Нагадаємо, на початку березня у “Подільському зоопарку” у родинах камерунських декоративних кіз, курдючних та романівських овець народились малюки. Також вчора повідомили, що у родині гуцульських коней народилось плямисте лоша.

Фото – зі сторінки “Подільського зоопарку” у Facebook

Читайте також: Ягнята й козенята: у Подільському зоопарку “весняне поповнення”. ФОТО

Читайте також: У вінницькому “Подільському зоопарку” у родині гуцульських коней народилось лоша

Читайте також: В Подільському зоопарку будують фазанарій для восьми порід птахів

 

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.