У вінницькому “Подільському зоопарку” у родині гуцульських коней народилось лоша

12:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

У “Подільському зоопарку” чергове поповнення: у родині гуцульських коней народилось плямисте лоша.

Як повідомляє “Подільський зоопарк”, якийсь час тваринка лежала поруч з мамою, звернувшись клубочком. Потім вона почала підводитись та випробовувати свої сили. Лоша спиралось на свої довгенькі худенькі ніжки, падало та знов підводилось. Так воно вчилось стояти, тримати рівновагу та робити свої перші кроки. Весь цей час мама була поряд та пильнувала малечу, аби дитинча не травмувалось.

Перші години життя за малечею спостерігали працівники зоопарку та відвідувачі, які прийшли туди зранку. Також за всім цим допитливо спостерігали і дорослі тварини. Та, коли вони наближались до малечі, мама обороняла своє потомство задніми копитами.

Нині і новонароджена тварина, і її мама перебувають у відмінному стані. С перших годин життя малеча споживає материнське молоко. Уперше нам вдалось отримати такий приплід у гуцульських коней, – каже директор “Подільського зоопарку” Євген Ткачик.

Нагадаємо, нещодавно у зоопарку у родинах камерунських декоративних кіз, курдючних та романівських овець теж народились малюки.

Фото – зі сторінки Подільського зоопарку у Facebook

Читайте також: Ягнята й козенята: у Подільському зоопарку “весняне поповнення”. ФОТО

Читайте також: В Подільському зоопарку будують фазанарій для восьми порід птахів

Читайте також: “Вже чекають місцеві женихи”: двох ведмедиць з Подільського зоопарку відправили до Німеччини

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.