У Вінниці двом медзакладам передадуть УЗД-апарати, отримані від німецького Бургенланду

11:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінниця отримала медичний вантаж від німецького партнера – району Бургенланд (федеративна земля Саксонія-Ангальт). Це два нові УЗД-апарати, які планують передати для клінічної лікарні №1 та міського кардіоцентру. 

Як повідомляє міський голова Вінниці Сергій Моргунов, за словами медиків, апарати «GE LOGIQ P7 R3» – це ультразвукові системи високого класу. Вони універсальні та мають повний діагностичний пакет програмного забезпечення (дозволяють проводити обстеження за всіма напрямами). Так це розширить діагностичні можливості лікарень.

Вдячні за такий потрібний медичний вантаж громаді району Бургенланд та керівнику офісу Економічного розвитку пану Томасу Бьому. Нам важливо відчувати, що європейські громади готові допомагати нам долати виклики, – йдеться у дописі.

На сайті міськради також цитують директора департаменту охорони здоров’я ВМР Олександра Шиша:

– Попередньо ми уже вирішили встановити це обладнання у Міській клінічні лікарні №1 та у Вінницькому регіональному клінічному лікувально-діагностичному центрі серцево-судинної патології. Завдяки цьому ми зможемо суттєво покращити діагностичні можливості цих закладів. Окрім того, ці апарати є універсальними, що дозволяє проводити сонографію за всіма можливими напрямами.

Зазначено, що у рамках німецько-української співпраці муніципалітетів відкриваються нові можливості партнерства, зокрема, й інструменти фінансової підтримки SKEW «Фонд малих проєктів з місцевої політики розвитку».

Фото – зі сторінки Сергія Моргунова у Facebook

Читайте також: Теплі речі, засоби гігієни та харчі: Вінниця отримала гумвантаж від німецького міста Майнц

 

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.