Ніч Європи: до Вінниці їде кабаре «Freedom- Jazz»

13:40
Автор: Віталія Мазур
Become a Patron!

Два роки тому вони здійснили справній фурор у Вінниці на сцені міжнародного фестивалю VinnytsiaJazzFest й обіцяли повернутися. І вже 20 травня дівчата із відомого кабаре «Freedom-Jazz» закриватимуть нічну сцену Дня Європи.

Freedom-jazz – був створений в 2008 році, об’єднавши 12 професійних музикантів. Це унікальний бенд, до складу якого входять тільки дівчата: група саксофонів, клавішні, ударні, бас-гітара, гітара, труба (єдина в Україні), і тріо вокалісток. Восени 2011 року, завдяки успішному і екстравагантному участі в «Шоу №1», Freedom-jazz стрімко увірвався в телепростір України, ставши невід’ємною частиною кращих телешоу країни.

  • Вінничани пам’ятають той яскравий виступ дівчат, і вони ще тоді виявили бажання приїхати у Вінницю знову. Ми подумали, що День Європи – це якраз чудова нагода знову їх запросити, – сказав міський голова Сергій Моргунов під час прес-конференції, присвяченій дню Європи.

Проект «Ніч Європи» розпочнеться о 21:00 на Майдані Незалежності. Окрім кабаре, на сцені також виступить театр тіней «Fireflies» – учасники театру є фіналістами телевізійних талант шоу формату Got Talent («Україна має талант», «Мам Талант» у Польщі та «Das Supertalent» в Німеччині).

А якщо гостям забракне емоцій і від цієї програми, вони зможуть відчути себе героями фільму «Ніч у музеї».

  • Після старту проекту «Ніч Європи» бажаючі долучитися екскурсій мають підійти до сцени та записатися в організаторів. Свої цікаві програми для нічних туристів готують Краєзнавчий та художній музеї, – розповів директор департаменту культури Максим Філанчук.

Родзинкою цьогорічної нічної європейської Вінниці стане караоке-трамвай, на екскурсію в якому також можна буде записатися в організаторів біля головної сцени. Якщо ж вінничани та гості міста втомляться від екскурсій, то вони можуть затишно влаштуватися у кінотеатрі «Родина», де відбуватимуться нічні покази стрічок європейських режисерів.