“(Не)дрібниці у стосунках”: у Вінниці відбудуться лекції щодо психологічного насильства

22:00
Автор: Vежа
Become a Patron!

У вінницькому хабі “Місто змістів” 5 та 11 березня влаштують два тренінги “(Не)дрібниці у стосунках” про те, як розпізнавати психологічне насильство у стосунках та як діяти у випадку небезпеки.

Як повідомляє HUB “Місто змістів”, під час тренінгів учасникам розкажуть про вправи на розпізнавання токсичних/насильницьких стосунків та практики ненасильницької комунікації будування здорових стосунків. Також – про алгоритм дій у випадку потрапляння у токсичні стосунки для постраждалих, кривдників чи кривдниць, або свідків.

Крім цього, на заході влаштують майстер-клас з виготовлення свічки з афірмацією. Зокрема, учасниці й учасники тренінгу отримають сертифікати та подарунки.

Триватимуть тренінги з 11:00 до 15:00. Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Зазначено, що організовують подію ГО “Юнайтед Майндс” факультет історії та міжнародних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса за підтримки Фонду народонаселення ООН (UNFRA) Посольства Великої Британії в Україні.

Ілюстративне фото – www.vezha.org, фото – зі сторінки HUB “Місто змістів” у Facebook

Читайте також: У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували “Заходи вихідного дня” на березень

Читайте також: Виготовлення свічки, ляльки-мотанки та брошки: у Вінниці у березні відбудеться п’ять майстер-класів від «BYVI»

Читайте також: Нові екскурсійні проєкти, тури та тематичні вечірки: розклад заходів від «Офісу туризму Вінниці» у березні

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.