Виготовлення свічки, ляльки-мотанки та брошки: у Вінниці у березні відбудеться п’ять майстер-класів від «BYVI»

12:10
Автор: Vежа
Become a Patron!

У Вінниці в рамках АртКлубу «Твори з BYVI» відбудеться п’ять майстер-класів від місцевих майстринь для учасників старше 15 років.

Як повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city, учасники зможуть навчитися виготовляти свічку в кашпо «Серце з трояндами», традиційну подільську ляльку-мотанку, брошку «Бавовна», картину вовною та брелок з натурального каміння.

Розклад подій

1 березня – Майстер-клас з виготовлення свічки в кашпо «Серце з трояндами» від майстрині Лесі Зіаннурової. Вартість – 360 гривень. Реєстрація потрібна за ЦИМ посиланням.

8 березня – Майстер-клас з виготовлення традиційної подільської ляльки-мотанки. Його проведуть майстрині: Ірина Трибунська та Алла Шарікова. Вартість – 250 гривень. Реєстрація ТУТ.

15 березня – Майстер-клас з виготовлення брошки «Бавовна» від майстрині Надії Солонінко. Вартість – 170 гривень. Реєстрація необхідна ТУТ.

22 березня – Майстер-клас з виготовлення картини вовною від майстрині Олександри Вдовиченко. Вартість – 500 гривен. Реєстрація за ЦИМ посиланням.

29 березня – Майстер-клас з виготовлення брелока з натурального каміння від майстрині Оксани Турапіної. Вартість – 200 гривень. Реєстрація ТУТ.

Зазначено, що заходи відбуватимуться щосереди в Музеї моделей транспорту, що розташований по вулиці Соборна, 64. Розпочинатимуться вони о 16:00. Реєструватись на майстер-класи можна й у Музеї.

За анонсами та можливими змінами в розкладі можна стежити на сторінці «Офісу туризму Вінниці» у Фейсбук.

«Твори з BYVI» – це спільний проєкт «Офісу туризму Вінниці» та ГО «ЕКО творчість», де усі охочі можуть навчатися самостійно створювати рукотворні сувеніри.

Фото – взяті з туристичного сайту Vinnytsia.city

Читайте також: Нові екскурсійні проєкти, тури та тематичні вечірки: розклад заходів від «Офісу туризму Вінниці» у березні

Читайте також: У вінницькому театрі імені Садовського театр тіней «Teulis» представить шоу «Володарі тіней»

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.