У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї опублікували “Заходи вихідного дня” на березень

13:30
Автор: Vежа
Become a Patron!

Вінницький обласний краєзнавчий музей опублікував “Заходи вихідного дня” на березень. Так, містяни зможуть відвідати пішохідну, інтерактивну та кураторську екскурсії, а також різноманітні майстер-класи.

Як повідомляє заклад, учасники зможуть власноруч розписати писанку та почути цікаві розповіді досвідчених екскурсоводів про історію становлення оселі католицьких орденів. Також – освоїти палеолітичні техніки полювання, навчитися виготовляти борошно, як трипільці. Крім цього, видобувати вогонь та спробувати створити власний мистецький витвір у вигляді витинанки.

“Заходи вихідного дня” розпочнуться у музеї вже цієї суботи, 4 березня, майстер-класом з писанкарства (початок о 13:00). Цей майстер-клас повториться ще тричі: 11 березня, 18 березня та 25 березня. Окрім того, 5 березня відбудеться майстер-клас з витинанки “Подих весни” (початок о 14:00).  І 19 березня – з малювання у техніці кляксографії (початок о 14:00).

Що ж стосується екскурсій, то 12 березня (початок о 14:00) організовують пішохідну екскурсію “Мури. Погляд крізь віки”. Учасники зможуть прогулятися вулицями історичного осередку Вінниці та почути історію становлення оселі католицьких орденів. Також – дізнатись, які установи діяли на території комплексу, зрозуміти неперервність освітніх традицій в Мурах та візуалізувати події завдяки світлинам.

25 березня охочих запрошують на інтерактивну екскурсію “Археологічні мандри: урок виживання” (початок о 14:00). А наступного дня, 26 березня, відбудеться безкоштовна кураторська екскурсія виставкою “України щит” (початок о 13:00).

Нагадаємо, з 11 жовтня у музеї експонують виставку “України щит”, присвячену подіям Революції Гідності та російсько-української війни. На виставці представлені особисті речі, світлини, документи, військова форма та спорядження Героїв Небесної Сотні та воїнів російсько-української війни. Через популярність виставки її продовжили. Тому дати її закриття (як і її частини, присвяченої “азовцям” з Вінниччини) не визначено.

Нещодавно діючу виставку “України щит” доповнили розділом “Герої мого краю. Азов”. Розділ присвячений загиблим в боях за Україну бійцям полку “Азов” з Вінниччини.

Вартість квитка на інтерактивну екскурсію – 50 гривень, на пішохідну екскурсію – 100 гривень. Квиток на майстер-клас з малювання, на майстер-клас з витинанки – 50 гривень, а на майстер-клас з писанкарства – 100 гривень.

Для участі необхідна попередня реєстрація за номером телефону – 068 725 49 57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 17:00). Також анонс подій та реєстрація відвідувачів відбудеться на сторінці музею у Facebook.

Ілюстративне фото – lihtaryk.com.ua,

фото – зі сторінки Вінницького обласного краєзнавчого музею у Facebook

Читайте також: У Вінниці експонуватимуть виставку, присвячену подіям Революції Гідності та російсько-української війни

Читайте також: В пам’ять про захисників: у Вінницькому краєзнавчому музеї відкрили виставку “Герої мого краю. Азов”. ФОТО

✐ Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.